Futbolininkų startai

Lapkričio 21 d. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo Prienų rajono savivaldybės mokinių futbolo varžybos, kuriose dalyvavo keturios berniukų komandos ir dvi merginų komandos.  Pirmąją vietą merginų grupėje iškovojo „Ąžuolo“ progimnazijos komanda, kurią paruošė mokytojas Kęstas Joneliūnas, kuri atstovaus rajonui bendrojo ugdymo mokyklų zoninėse varžybose. Antrąją vietą užėmė Stakliškių gimnazijos komanda, mokytojas Marijus Makštutis. Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Balbieriškio pagrindinės mokyklos komanda, mokytojas Kęstutis Žilinskas. Antrąją vietą užėmė „Ąžuolo“ progimnazijos komanda, mokytojas Kęstas Joneliūnas, trečiąją – Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda, mokytojas Rolandas Meškauskas. Komandos apdovanotos Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro diplomais ir medaliais.