Pelnytas I laipsnio diplomas konkurse „Visa mokykla šoka“

Progimnazija  2017-2018 mokslo metais dalyvavo bendrame projekte su Balbieriškio pagrindine mokykla „Visa mokykla šoka“. Šio projekto tikslas – puoselėti tradicinius šokius, telkti ir vienyti mokyklų bendruomenes, stiprinti lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą. Projekto darbo grupė – pradinių klasių mokytojos Diana Mikulevičienė, Alma Liutkienė ir Dovilė Šatienė. Projekto metu organizuotos šokio pamokos visiems mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams ir pradinių klasių mokiniams  „Užgavėnių šokiai ir rateliai“, Kovo 11-ajai paminėti „Visa mokykla šoka“. Visi Prienų rajono  pradinių klasių tradicinių šokių kolektyvai susitiko mūsų progimnazijoje rajoninėje šokių šventėje „Suk suk ratelį 2018“. Balbieriškio pagrindinės mokyklos šokėjai pakvietė mūsų progimnazijos šokėjus į šventę ,,Šokių pynė“ šokti ant  Kieliškio piliakalnio prie  Balbieriškio  naujai pastatytos bažnyčios , Nemuno kilpos atodangos aikštelėje. Visa filmuota projekto medžiaga pateikta  respublikiniam  LNKC suorganizuotam konkursui  „Visa mokykla šoka“. Džiaugiamės, kad užėmusi I vietą už šį projektą  progimnazija pelnė I laipsnio diplomą, pasirašytą  Lietuvos respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja Dovilė Šatienė