Taurė liko „Ąžuole“

            Kovo 9 d. mūsų mokykloje vyko tarpmokyklinės salės futbolo varžybos, skirtos KOVO 11-ajai paminėti. Jose dalyvavo Kauno vaiko saugos mokyklos, FK ,,Šešupė“ (Vilkaviškis), Kauno ,,Žaliakalnio“, Daugų ir ,,Ąžuolo“ progimnazijų komandos. Po kovingų susitikimų išryškėjo nugalėtojai. Puikiai pasirodė svečiai iš Vilkaviškio FK ,,Šešupė“, laimėjusieji II vietą. III vietą laimėjo Daugų progimnazijos komanda. Kauno vaiko saugos mokyklos futbolininkai liko ketvirti, o ,,Žaliakalnio“ žaidėjai – penkti. Pirmąją vietą laimėjo ir turnyro taurę savo rankose garbingai išlaikė jaunieji mūsų mokyklos futbolininkai. Komandoje žaidė ir mokyklos garbę gynė: Erikas Mickus, Kajus Rukas, Laurynas Gaučys, Matas Barauskas, Domas Barauskas, Pijus Spūdys, Eitvydas Juškevičius.

Kūno kultūros mokytojas Kęstas Joneliūnas