Mažųjų atlikėjų festivalis „Siurprizas“

Kovo 22 d. Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro salėje įvyko II respublikinis mažųjų atlikėjų festivalis „Siurprizas“, kurį organizavo Jiezno muzikos mokykla. Tai puiki dovana šalies mažiesiems atlikėjams, skirta šios įstaigos 30 metų jubiliejui. Renginyje pasirodė mažieji dainininkai ir instrumentalistai, solistai ir įvairių sudėčių ansambliai, kurie  Į festivalį atvyko 16 šalies ugdymo įstaigų: Alytaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“, Alytaus rajono meno ir sporto mokykla bei Daugų Vlado Mirono gimnazijos Daugų ikimokyklinio ugdymo skyrius, Birštono, Elektrėnų ir Garliavos meno mokyklos, Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyrius, Miko Petrausko, 1-oji, A. Kačanausko muzikos mokyklos, Juozo Naujalio muzikos gimnazija, Kaišiadorių meno mokykla, Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“. Mūsų – Prienų ir Birštono – kraštams atstovavo Jiezno muzikos mokykla ir Prienų meno mokykla bei „Ąžuolo“ progimnazija, kuriai atstovavo  mokytojos Almos Liutkienės vadovaujamas 1c klasės mokinių vokalinis ansamblis ir solistė Gustė Raškevičiūtė ir muzikos mokytojos Linos Suchorukovienės mergaičių ir berniukų vokaliniai ansambliai. Tai buvo puiki  proga  išbandyti  save  didesnėje scenoje, pasiklausyti kitų puikiai muzikuojančių kolektyvų. Tai buvo jauki ir džiugi šventė, suteikusi naujų įspūdžių ir patirčių.

Lina Suchorukovienė