Respublikinėje technologijų olimpiadoje

Balandžio 5 dieną Zarasų profesinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mano laiškas rytojui“ trečiasis etapas. Prienų rajonų technologijų mokytojų būrelis delegavo 3 mokinius: Medą Kučinskaitę, „Ąžuolo “ progimnazijos 8a klasės mokinę, Justiną Lukoševičiūtę, Jiezno gimnazijos 10 klasės mokinę ir Emiliją Krustiną, Prienų „Žiburio“ gimnazijos 3 klasės mokinę. Šios mergaitės antrajame technologijų olimpiados etape savo amžiaus grupėse užėmė pirmąsias vietas.

Šalies technologijų olimpiados dalyviai turėjo per keturias valandas atlikti praktinę užduotį ir savo darbą pristatyti. Meda Kučinskaitė sukonstravo lašo formos rankinę, kurią pavadino „Gyvybė laše“. Už darbą olimpiadoje, projektinį namų darbą, menines nuotraukas, projektinio darbo aprašo santrauką, elektroninį (USB laikmenoje įrašytą) namų darbo pristatymą savo amžiaus grupėje mokinė užėmė pirmąją vietą ir buvo apdovanota pirmosios vietos medaliu.

Medą Kučinskaitę, 8a klasės mokinę, olimpiadai ruošė technologijų vyr. mokytoja Reda Zuikienė.