Atvirų durų diena Lietuvos policijos mokykloje

Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 7-8 klasių mokiniai kartu su 300 kitų Lietuvos mokyklų mokiniais, besidominčiais policininko profesija, 2019-04-19 apsilankė Lietuvos policijos mokykloje Mastaičiuose.  Iš pradžių visų laukė kursantų rikiuotės grupės pasirodymas, vėliau sekė puikus kursantų šou, kurio metu kursantai parodė, kaip tinkamai sulaikyti įtariamąjį, padariusį nusikalstamą veiką, kokius taikomosios savigynos veiksmus atlikti, jeigu tave užpuolė. Renginio programą tęsė įspūdinga parodomoji programa „Šaunamojo ginklo valdymo technika“. Paskutinis kursantų pasirodymas vyko prie mokyklos esančios gatvės. Buvo imituojamas eismo įvykis. Mokiniai džiaugėsi, jog savo akimis galėjo pamatyti, kaip įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai.  Po visų parodomųjų programų mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti gausias ekspozicijas, kurias paruošė specializuotų policijos įstaigų atstovai.

Socialinė pedagogė Vaiga Šimukaitė