Šauniausi Alytaus apskrityje

2019-04-29   įvykusiame Respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ rajoniniame ture Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komanda „Tazeris“, kurią sudarė Paulius Sabanskis, Karolis Pūkas, Austėja Simonaitytė, Paulina Sabanskytė, Joris Dobilas, užtikrintai laimėjo 1 vietą. 2019-05-10 Alytaus apskrities vyriausiame policijos komisariate buvo suorganizuotas „Temidės“ apskrities turas. Mokiniai per tam tikrą laiką, turėjo ištrūkti iš „pabėgimo kambario“, tam panaudodami teisines žinias, loginį ir strateginį mąstymą, bendro išprusimo žinias, ypatingą atidumą bei komandinį darbą. Šiame konkurse mūsų mokyklos komanda, prie kurios prisijungė Vesta Slautaitė, vėl užtikrintai laimėjo 1 vietą. Policijos atstovai iš Alytaus apsilankė pačioje Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje ir garbingai įteikė medalius, garbės raštus ir dovanas. Mokinius parengusi socialinė pedagogė metodininkė Vaiga Šimukaitė džiaugėsi nuoširdžiu mokinių darbu ir pasiektu Prienų rajono rekordu.

„Tazerio“ komanda respublikiname etape Vilniuje dalyvaus gegužės 22 d.

Linkime jiems sėkmės!