SPALIS – TARPTAUTINIS MOKYKLŲ BIBLIOTEKŲ MĖNUO

image                   2019 metų spalio mėnesį ISLM vėl siūlo viso pasaulio mokyklų bibliotekoms įsijungti į bendrus tarptautinius projektus.  Ne viena mokykla jau dalyvavo skirtukų mainų projekte. Jame dalyvaujančios mokyklos registruojasi naudojantis internetinėmis registracijos skaičiuoklėmis. Joms priskiriami partneriai. Tada mokiniai gamina įvairius skirtukus ir juos siunčia paštu kitos šalies vaikams.

Šiais metais nusprendėme dalyvauti tarptautiniame projekte ir mes. Kartu su dailės mokytoja Dalia Dragūniene, anglų kalbos mokytoja ir 5a klasės auklėtoja Sonata Pikiene bei jos auklėtiniais  užsiregistravome projekte. Skaičiuoklės pagalba mums buvo priskirti partneriai iš SlovėnijosKarlo Destovniko – Kajuho pagrindinės mokyklos. Dailės pamokų metu 5a klasės mokiniai gamins skirtukus, kuriuos po to išsiųsime savo naujiems draugams į Slovėniją. Šių metų tema  „Junkimės. Svajokime. Keiskimės.“ Kai pasikeisime skirtukais, pasiūlysime mokiniams bendrauti su partnerių mokykla, kad jie galėtų daugiau sužinoti apie kitą kultūrą, kitokį gyvenimo būdą.

Bibliotekininkė Danguolė Gribinienė