Jaunųjų maltiečių darbai

Spalio pradžioje minima senjorų – pagyvenusių žmonių diena. Prienų globos namų gyventojai visą spalio mėnesį paskyrė pagyvenusių žmonių pagerbimui. Šia proga spalio 18 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mažieji ir jaunieji maltiečiai kartu su mokyklos meno kolektyvais nuvyko pasveikinti senjorus savo dainomis, šokiais, jautriais ir prasmingais eilėraščių posmais. Įteikė po savo rankomis padarytą atviruką. Globos namų darbuotojai ir gyventojai džiaugėsi besitęsiančia draugyste ir bendradarbiavimu su „Ąžuolo“ progimnazijos jaunaisiais maltiečiais.

Rugpjūčio – rugsėjo mėn. vyko akcija „Mažoj širdelėj didelės idėjos“.  Prienų savivaldybė taip pat įsijungė į šią akciją,  rinko mokyklines priemones sunkiai besiverčiančių šeimų mokinukams, kurias Prienų raj. meras Alvydas Vaicekauskas perdavė Prienų jauniesiems maltiečiams.  Šiais metais maltiečiai mokyklinėmis priemonėmis pradžiugino  Ašmintos daugiafunkcio centro pradinio skyriaus vaikučius, palinkėjo būti gerais mokiniais ir įgyvendinti savo svajones.

Prienų JM grupės vadovė