Tolerancijos diena

Tolerancija – leidimas žmogui būti savimi, gyventi taip, kaip jis nori. Tolerancija – tai paprasčiausiai supratimas, kad jie yra lygūs, kad jie- tokie patys žmonės, asmenybės.  Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje, kaip ir kasmet, minėjome Tolerancijos dieną. Šių metų simbolis – švyturys. Lapkričio 15 dieną mokinių tarybos mokiniai kvietė mokyklos bendruomenę prisijungti prie laivelių plukdymo iniciatyvos. Laiveliai simbolizavo mus pačius, mūsų pastangas būti tolerantiškesniais ir supratingesniais.  Pertraukų metų lankstydami laivelius, mokiniai pagelbėjo vienas kitam, mokė nemokančius, buvo draugiški ir tolerantiški vienas kitam. Laivelius plukdė jūra į draugystės švyturį. Tai mus labai nudžiugino.

Dėkojame mokyklos bendruomenei už dalyvavimą, už draugišką popietę kartu.

Mokinių taryba