Rajoninė skautų Rudens sueiga

Lapkričio 22 – 23 d. Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė skautų Rudens sueiga. Čia susirinko skautai iš Prienų „Žiburio“ gimnazijos, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos,  Birštono gimnazijos ir Išlaužo pagrindinės mokyklos. Sueigos metu vyko skautiškos dainos konkurso „Gražių dainelių daug girdėjau“ atrankinis turas. Dalyviai turėjo atlikti tris dainas: privalomą partizanų dainą „Tu, Lietuva“, lietuvių liaudies dainą ir laisvai pasirinktą dainą. Į respublikinį konkurso etapą pakviesti du Prienų skautų kolektyvai: jaunesniųjų skautų vokalinis ansamblis („Ąžuolo“ progimnazija) ir patyrusių skautų vokalinis ansamblis („Žiburio“ gimnazija ir „Ąžuolo“ progimnazija). Sveikiname dalyvius ir linkime sėkmės respublikiniame konkurse, kuris vyks 2020 m.  sausio 18 d.