Prienų ,,Ąžuolo‘‘ progimnazijos penktokų viešnagė Šilavoto senelių globos namuose.

Artėja gražiausios metų šventės: Kūčios, šventos Kalėdos, Naujieji metai. Prieš šias šventes kiekvienas iš mūsų tarsi užsikrečiame gerumu. Palytėti gerumo auros tikimės, kad to sulauksime ir iš aplinkinių, tikime kiekvieno kilniais norais, džiaugsmo ir jaukumo  skleidimu. Su šia gerumo nuotaika gruodžio 12 dieną Prienų Ąžuolo progimnazijos penktokai lankėsi Šilavoto senelių globos namuose. Su šventine nuotaika mokiniai vyko pasiruošę gerokai iš anksto. Visą mėnesį mokinių mamos ir močiutės mezgė kojinaites, šalikus ir skaras. Per dailės pamoką su mokytoja Dalia Dragūniene mokiniai gaminosi atvirukus, per muzikos pamoką su mokytoja Marina Charitonova pasiruošė padainuoti keletą kalėdinių dainų. Atvykus į senelių namus mus pasitiko globos namų direktorė Jolanta Šveikauskienė. Ji parodė kaip gyvena seneliai. Iš pradžių mokiniams pasidarė liūdna matant tiek vienišų senelių.  Grįžus į mokyklą, kai paklausiau vaikų kaip jie jaučiasi, sakė, kad iš pradžių buvo liūdna, bet matant senelių džiaugsmą kol jie dainavo ir teikė dovanas, širdyse pasidarė gera, užtai, kad suteikė seneliams džiaugsmo. Daugeliui tai tapo didžiausia kalėdine dovana. Tokią gerumo akciją vėl norėtų pakartot.