7A „Kalėdinės dirbtuvėlės“

Kalėdos atskubėjo, atsivežė draugų.

Draugai šalia susėdo ir buvo mums smagu.

Mes dūksime ir šėlsim, dainuosim ir draugausim,

Visi šalia susėdę, tikrai nenuobodžiausim.

Gruodžio 19  d. visi 7a klasės mokiniai, jų tėveliai, broliukai ir sesutės susirinko į kasmetinį Kalėdinį renginį. Šiais metais jis buvo kitoks, nes pagrindiniai renginio dalyviai buvo ne mokiniai, o jų tėveliai.„Kalėdinės dirbtuvėlės“ pravėrė duris mokinių Kalėdiniais sveikinimais. Auklėtoja Jurgita trumpai pristatė veiklas ir visi pasinėrė į darbus.  Mokiniai kepė vaflius, virė arbatą ir kavą, padėjo savo tėveliams.Tėveliai, broliukai ir sesutės susėdo prie stalų ir gamino Kalėdinius žaisliukus, kuriais vėliau galės pasipuošti savo žaliaskares.Na, o auklėtoja padėjo tėvams žaisliukų gamybos procese. Kad renginys būtų jaukesnis, klasėje degė žvakės, skleidžiančios obuolių ir vanilės kvapą. Laikas greitai prabėgo ir galėjom pasidžiaugti savos gamybos žaisliukais, kurių kai kurie pasidarė ne po vieną, o po du. Dar kartą AČIŪ už kartu praleistą laiką, geras emocijas. Linksmų artėjančių švenčių.

Auklėtoja Jurgita Bakienė