Respublikiniame projekte „Visa mokykla šoka 2019″ dalyvavusių rajono švietimo įstaigų baigiamoji šventė

Sausio 15-osios pavakare mūsų progimnazijoje karaliavo šokis – o šokėjus subūrė projektas „Visa mokykla šoka“. Pernai tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka 2019“ Prienų rajono savivaldybės šokėjai už tai, kad subūrė daugiausiai ugdymo įstaigų šokėjų, laimėjo pagrindinį prizą. O vos metams prasidėjus į mūsų progimnaziją koordinatorės Dovilė Šatienė, Alma Liutkienė ir Diana Mikulevičienė sukvietė ne tik pernykščius konkurso dalyvius bet ir naujai prisijungusius. Šokių šventėje be trijų „Ąžuolo“ progimnazijos šokių kolektyvų dalyvavo šokėjai iš Balbieriškio pagrindinės mokyklos, Skriaudžių pagrindinės mokyklos, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, Jiezno gimnazijos bei dviejų Prienų miesto lopšelių – darželių  „Pasakos“ ir „Saulutė“. Iš viso šoko apie 200 šokėjų.Atvyko ir Kaišiadorių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Žilvita“, vadovaujamas Laimos Morkūnienės, bei armonikierius Viktoras Zujus.