Mokomės kitaip

Sausio 23 d. 4 d klasėje vyko netradicinė fizinio ugdymo pamoka, kurios tikslas buvo susipažinti su šiuolaikinėmis sportinėmis priemonėmis. Šios pamokos veiklose dalyvavo Godos mama Eglė Vilkė. Ji veda sportinius užsiėmimus suaugusiems, kuriuose naudoja „Kangoo Jumps“ batus. Šie batai puikiai padeda lavinti pusiausvyrą, judesių koordinaciją, aktyvina viso kūno raumenų darbą.

Dėkojame Godos mamytei, kad ji sudarė galimybę susipažinti su kitokio pobūdžio veikla ir mūsų klasės mokiniams. Visi galėjome atlikti mankštos pratimus ir dalyvauti estafetėse avėdami „Kangoo Jumps“ batais. Nors vaikščioti, bėgioti ir šokti buvo neįprasta, bet labai įdomu ir smagu.

4 d klasės mokiniai ir mokytoja D. Mikulevičienė