,,Arbatų degustacija 2020“

Šaltasis metų sezonas įpusėjo, o oro sąlygos ypatingai palankios virusų ir bakterijų plitimui. Skatindami mokinius saugoti save bei stiprinti savo imunitetą, sausio 23 d. ,,Ąžuolo“ progimnazijoje vykdėme ,,Arbatų degustaciją“.  5 – 8 klasių mokiniai ruošė skirtingų vaistažolių arbatas. Degustacijos dalyviai galėjo vaišintis daugiau nei 20 rūšių arbatomis. Nuo mums gerai atpažįstamų: mėtų, čiobrelių, aviečių, liepžiedžių iki rečiau ant mūsų stalo garuojančių: vingiorykštės, šalavijo, gauromečio, kraujažolės arbatų. Degustacija vyko trimis etapais. Po kiekvieno etapo dalyvių skaičius mažėjo ir paskutiniame etape buvo išrinkti 4 mokiniai, kurie atpažino daugiausia arbatų rūšių ir buvo apdovanoti simboliniais prizais – puodeliais arbatai.

Renginio pabaigoje, visi norintys, galėjo vaišintis visų rūšių arbatomis ir aptarti jų gydomąsias savybes.

Renginio organizatoriai