Paskaita apie savanorystę

Sausio 23 dieną mokykloje svečiavosi  mūsų mokyklos buvę mokiniai Karolis Pūkas ir Emilija Žilionytė. Šiuo metu jie mokosi Žiburio gimnazijoje. Karolis ir Emilija, 5c klasės mokiniams vedė paskaitą apie dalyvavimą Maltiečių veiklose, jų prasmę ir naudą. Papasakojo net tik apie stovyklas, kurios vyksta vasaros mėnesiais, kaip atlygis už nuolatinį darbą ištisus metus, bet ir prasmingą laiko leidimą aplankant senelius, pradžiuginant juos savo apsilankymu. Tai daug įdomiau, nei leisti laiką prie kompiuterio. Taip pat parodė Maltiečių atributus, aprangą, ženkliukus ir pažymėjimus iš konferencijų. Maltiečiais galima tapti bet kokio amžiaus, o savanoriais nuo 14 metų. Mokiniai noriai diskutavo ir uždavinėjo klausimus. Karolis ir Emilija pasidalino ne tik savo įspūdžiais, bet ir patiriamomis emocijomis, kylančiais sunkumais ir išbandymais. Po paskaitos viena mokinė tapo nauja Maltiečių nare.

5c klasės auklėtoja Dalia Dragūnienė