SVEIKINAME RAJONINĖS MATEMATIKOS OLIMPIADOS PRIZININKUS

Sausio 17 dieną Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijoje įvyko rajoninė 5 – 12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Mūsų mokyklai atstovavo 22 mokiniai, kurie pasiekė gerų rezultatų. Iškovotos 7 prizinės vietos, 8 mokiniai gavo padėkos raštus už laimėtas IV – V vietas.

Martynas Urbaitis 5a kl. – II vieta

Joris Skaisgiris 6b kl. – III vieta

Greta Jevstignejevaitė 7c kl. – I vieta

Elžbieta Pilipavičiūtė 7c kl. – II vieta

Goda Mikelionytė 7c kl. – II vieta

Miglė Dobilaitė 7c kl. – III vieta

Benas Žurauskas 8c kl. – II vieta

Padėkos raštus gavo Kipras Genevičius 5a kl., Kajus Valatka 5b kl., Agnė Kleizaitė 6b kl., Hugas Glaveckas 6c kl., Meda Valatkaitė 8a kl., Arnas Biesevičius 8b kl., Jokūbas Šimukaitis 8c kl. ir Tautvydas Svinkūnas 8b kl.

Džiugu, kad turime gabių matematikų. Stengiamės ugdyti jų matematinius gebėjimus. Džiaugiamės šių mokinių sėkme ir didžiuojamės jais. Ruoštis olimpiadai padėjo matematikos mokytojos Irutė Galinienė, Violeta Grigonienė ir Laima Aušrotienė.

Matematikos mokytoja Violeta Grigonienė