„Sveikatos karuselė“ – galimybė įgyti praktinių įgūdžių

Jau ne pirmus metus progimnazija yra projekto „Sveikatą stiprinanti mokykla“ dalyvė, o šiais mokslo metais pradinukai  turi galimybę dalyvauti dar ir „Vaikų sveikos gyvensenos akademijos“ veiklose. Siekdamos dar labiau praplėsti bei įtvirtinti mokinių turimas  žinias apie sveiką gyvenseną,   kovo 6 dieną 2b ir 2d klasių mokiniams organizavome integruotos veiklos užsiėmimus ,,Sveikatos karuselėje“.          Netradicinėje veikloje antrokai, susiskirstę į 7 grupes,  užduočių „stotelėse“ svėrė daržoves, lygino jų  svorį, rinko informaciją apie daržovių naudą žmogaus organizmui, gamino iš įvairių vaisių sulčių kokteilius, juos degustavo, atliko teksto suvokimo ir skaičiavimo užduotis, sprendė kryžiažodžius. Veikla truko net tris pamokas, kurios prabėgo labai greitai. Mokiniai dirbo su didžiuliu užsidegimu bei darniai bendradarbiaudami. Veiklos pabaigoje, aptardami atliktus darbus, vaikai džiaugėsi įveiktomis užduotimis, įvardijo naujai išmoktus dalykus bei patobulintus praktinius įgūdžius,  pabrėžė, jog patyrė daug teigiamų emocijų.

Mokytojos R. Bartkutė, G. Aleksynienė