Informacija tėvams apie nemokamą maitinimą

Informuojame, kad už balandžio 27 – gegužės 7 d. laikotarpį nemokamo maitinimo daviniai mokinių tėveliams bus išduodami nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

gegužės 6 d. (trečiadienį) priešmokyklinio ugd. gr. – 2 kl. mokinių tėvams;

gegužės 7 d. (ketvirtadienį) 3 – 8 kl. mokinių tėvams.

Prašome tėvų:

1)     turėti asmens dokumentą ir, atsiimant davinį, jį pateikti progimnazijos darbuotojui;

2)     turėti savo rašiklį;

3)     atsiimant davinius nesibūriuoti, laikytis saugaus atstumo ir kitų skelbiamų karantino reikalavimų bei rekomendacijų.

P.S. Jei šeimoje nemokamai maitinami keli vaikai, bus galima tą pačią dieną atsiimti visus šeimai skiriamus sausus davinius.

Administracija