Padėkota darbo karjerą baigusioms mokytojoms

                       Birželio 16 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos kolektyvas atsisveikino su trimis didelę patirtį turinčiomis, nuoširdžiai su kiekvienu kolega bendravusiomis pedagogėmis – matematikos vyresniąja mokytoja Irute Galiniene, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininke Zita Dobiliene ir pradinio ugdymo mokytoja eksperte Janina Pranskevičiene.
Į šventinį, paskutinį šiais mokslo metais mokytojų tarybos pasėdį. padėkoti pedagogėms už ilgametę pedagoginę veiklą, nuoširdų darbą, bendruomeniškumą, įgyvendintus projektus ir iniciatyvas atvyko Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas. Meras palinkėjo mokytojoms nenutolti nuo mokyklos ir visuomeninės veiklos, prasmingai ir toliau išnaudoti savo kūrybinį potencialą, rūpintis sveikata. Rasti laiko veiklai, padedančiai tobulėti, realizuoti save, linkėjo R. Zailskas. Jis pakvietė mokytojas prisijungti prie energingos, kūrybingos Prienų trečiojo amžiaus universiteto bendruomenės.
I. Galinienė švietimo sistemoje išdirbo 41 metus, Z. Dobilienė – 35 metus, J. Pranskevičienė – 44 metus. Direktorė ir kolektyvo nariai dėkojo mokytojoms už kūrybiškumą, iniciatyvas, atsakingumą, nuoširdų bendravimą, šilumą, norą dalintis su kolegomis savo patirtimi, žiniomis.
Išeinančios pedagogės taip pat padėkojo kolegoms už suteiktas emocijas, prisiminimus, patarimus, palaikymą, kartu praleistų begalę linksmų ir jautrių akimirkų, nuoširdžių pasikalbėjimų.
Ir nors mokytojos užbaigė aktyvią darbo karjerą, direktorė ir bendradarbiai kalbėjo, kad išleisdami mielas koleges tikrai neatsisveikinantys – jos visad laukiamos kolektyve, mokyklos šventėse, renginiuose.