eTwinning

eTwinning projektas „Same Seasons – Different Customs and Cultures“

                      Mokytojos Rima Lyberiene ir Dovilė Šatienė pagalvojo, kaip įdomiau papasakoti  savo mokiniams apie Europos Sąjungą ir parodyti bendraamžių gyvenimą nekeliaujant. Pasirodo, yra tokia galimybė – etwinning platforma. Čia tik reikia užsiregistruoti, susirasti dominantį projektą arba parašyti savo ir -  pradėti darbą. Taip mūsų mokiniai tapo projekto „Tie patys metų laikai – skirtingi papročiai ir kultūros“ (Same Seasons – Different Customs and Cultures“) Mūsų partneriai yra iš Kroatijos (Adelė ir Ivana pradėjo projektą), Graikijos, Bulgarijos, Italijos ir Slovakijos.

                      Veiklų planas buvo platus –  mes fotografavome, susipažinome ir pristatėme savo mokyklas, miestus ir šalis. Kūrėme projekto logotipą ir rinkome labiausiai patikusį. Kalbėjome apie metų laikus ir atliekamas veiklas. Kūrėme kalėdinius ir velykinius atvirukus su tradiciniais kiekvienos šalies elementais, pristatėme šventes ir karnavalus. Kalbėjome apie saugų internetą, žaidėme Kahoot apie šalis ir kultūras. Pristatėme savo šalies dainą ir šokį. Liko dar neatsakyti laiškai nuo bendraamžių Bulgarijoje, į kuriuos jau atsakysime kitais mokslo metais.

                      Mes norėjome padrąsinti savo mokinius mokytis anglų kalbos, atliekant įdomias veiklas, tobulinti rašybos ir skaitymo įgūdžius, parodyti jiems, kad yra ryšys tarp mokymosi mokykloje ir realaus gyvenimo. Tuo pačiu mes praturtinome mokyklos veiklos planą.