eTwinning projektas WEATHERCHANGES

Kas yra eTwinning?

eTwinningtai mokyklų bendruomenė Europoje.

Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.

eTwinning programa skatina mokyklų bendradarbiavimą Europoje naudojantis informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT), teikdama paramą, įrankius ir paslaugas, kad mokyklos galėtų lengvai užmegzti ilgalaikes ar trumpalaikes partnerystes bet kuria tema.

eTwinning portalas (www.etwinning.net) – tai pagrindinė programos susitikimų ir darbo vieta. Portalas verčiamas į 25 kalbas ir dabar jame yra užsiregistravę beveik 170 000 narių bei daugiau nei 5324 projektų tarp dviejų ar daugiau mokyklų iš visos Europos. eTwinning portale gausu internetinių individuliam vartotojui pritaikytų įrankių, kuriais naudodamiesi mokytojai gali susirasti partnerius, kurti projektus, dalintis idėjomis, keistis gerąja patirtimi ir iš karto pradėti bendradarbiavimą.

Programa prasidėjo 2005 metais kaip pagrindinė Europos Komisijos eLearning programos dalis, o nuo 2007 metų eTwinning įsitvirtino Mokymosi visą gyvenimą programoje. Jos Centrinei paramos tarnybai vadovauja Europos Mokyklų tinklas, tarptautinė 33 Europos švietimo ministerijų partnerystė, plėtojanti visų Europos mokyklų, mokinių ir mokytojų mokymąsi. Nacionaliniu lygiu eTwinning programą vykdyti padeda 35 Nacionalinių paramos tarnybų. 

10_ann_Logo_smallPrograma „eTwinning“ švenčia 10-ąjį gimtadienį.

 Mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvauja eTwinning projekte WEATHERCHANGES

 

.Untitled-Scanned-01eTwinning projektas WEATHERCHANGES