Raiškaus žodžio konkursas ,,Tau, Lietuva“

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, 3-4 klasių mokiniai ruošėsi rajono pradinio ugdymo 3-4 klasių mokinių raiškaus žodžio konkursui „Tau, Lietuva“.  Pirmajame mokykliniame etape dalyvavo po vieną atstovą iš 3-4 klasių. Kadangi „gyvai“ deklamuoti mokiniai negalėjo, klasių išrinkti atstovai siuntė vaizdo įrašus. Gera buvo matyti mokinius pasipuošusius mokyklinėmis uniformomis ir iš visos širdies tariančius skambius žodžius Lietuvai.Vertinimo komisija peržiūrėjo vaizdo įrašus ir išrinko keturis atstovus, kurie dalyvaus rajoniniame, II- ajame etape ,,Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.

Tai :  3d kl. mok. Paulina Tarasevičiūtė (mokyt. G. Aleksynienė), 3b kl. mok. Ieva Jasukaiytė (mokyt. R. Bartkutė), 4b kl. mok. Aglaja Janavičiūtė (mokyt. L. L. Vaitulevičienė ), 4c kl. mok. Iglė Naumavičiūtė (mokyt. R. , Juodsnukienė ).

Džiaugiamės ir linkime tapti laureatais rajone.

Organizatoriai