• Koncertas glogos namuose

  20180111_111808

        Sausio 11 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo šventiniame koncerte  Prienų globos namų gyventojams. Visus susirinkusius su praėjusiomis šventėmis sveikino Jaunieji maltiečiai. Koncerte dalyvavo mokytojos I. Radzevičienės parengtos solistės I. Brūzgaitė ir M. Ruceskaitė bei jaunių choras, mokytojos L. Suchorukovienės vadovaujami 1-2 kl. bei 3-4 kl. mokinių ansambliai.  Nuotaikingais  šokiais visus linksmino mokyklos liaudies šokių kolektyvas  “Ąžuoliukas” (mok. D. Šatienė).Globos namų gyventojai ir darbuotojai su džiaugsmu ir virpesiu širdyse klausėsi

  Skaityti daugiau...
 • „Knygų Kalėdos“ baigėsi

         Baigėsi septintą kartą vykusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Kalėdos visuomet atkeliauja su dovanomis. Geriausia dovana bibliotekai – knyga. Smagu, kad sulaukėme nemažai knygų. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie akcijos. Didelis ačiū skiriamas Deividui ir Agnei Dargužiams, kurie kiekvienais metais padovanoja nemažą krūvelę naujų knygų. Knygos ne tik papildys bibliotekos lentynas, bet pradžiugins mažus ir didelius skaitytojus. Dėkojame už Jūsų gerumą! Danguolė Gribinienė  

  Skaityti daugiau...
 • Senių besmegenių sąskrydis

  P80105-133349

  Į Senių besmegenių sąskrydį delegavome net du besmegenius. Už idėjas ir jų įgyvendinimą dėkojame Umai,  Miglei, Tautvydui, Jokūbui ir Rokui iš 6b bei Andriui, Faustai, Evai, Gabijai ir Gustui iš 8a.

  Skaityti daugiau...
 • Konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis etapas

  DSC_8873

  Sausio 4 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko TV konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis etapas. Šiame konkurse dalyvavo „Ąžuolo“ progimnazijos mokinių vokalinis ansamblis (mok. Lina Suchorukovienė). Mokiniai tapo laureatais ir pateko į regioninį turą, kuris vyks sausio 24 d. Vilkaviškyje.  

  Skaityti daugiau...
 • Mokyklos bibliotekoje pradėjo veikti el. katalogas

       Sveiki visi mokyklos bibliotekos skaitytojai. Mūsų mokyklos bibliotekoje įdiegta naujovė, prisijungę prie mokyklos bibliotekos el. katalogo galėsite ne tik pamatyti kokių knygų yra lentynose, bet ir rezervuoti norimą kūrinį, jei jo tuo metu nėra bibliotekoje. Norint tai padaryti turite ateiti į biblioteką ir gauti prisijungimo slaptažodį prie bibliotekos el. katalogo. Nuoroda į mūsų bibliotekos el. katalogą: https://www.imobis.lt/app/mobis/azuolas-prienai   Danguolė Gribinienė

  Skaityti daugiau...
 • STEP 6-12 tėvystės įgūdžių ugdymo programa „Ąžuolo“ progimnazijoje

  Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Dėl to mes dažnai abejojame, ar esame geri tėvai, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijose ir ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams. Dauguma tėvų yra patyrę tokį savo vaikų elgesį, kuris jiems kelia susierzinimą, pyktį, beviltiškumo jausmą, nuoskaudą. Ką tėvams daryti su tokiais jausmais, ką ir kaip sakyti vaikams?

  Skaityti daugiau...
 • Pasinerk į vieną temą. Kelionė aplink pasaulį.

  ???????????????????????????????
  Skaityti daugiau...
 • Svečiuose Prienų Birštono Vytauto krepšinio komanda

  DSC08806

                Mokykloje lankėsi  Prienų Birštono Vytauto krepšinio komanda. Aktų salėje krepšininkai bendravo su mokiniais, o sporto salėje visiems pravedė trumpą treniruotę. Mokiniai galėjo nusifotografuoti su krepšininkais bei jų treneriu, komandos nariai gausiai dalijo autografus. Mokyklos direktorei įteikė krepšinio  kamuolį. Svečiai atsakinėjo į mokinių klausimus, o mokiniams už teisingus atsakymus dovanojo bilietus į rungtynes. Atsidėkodami komandos nariams įteikėme suvenyrinius  mokyklos medalius ir palinkėjome daug pergalių.        

  Skaityti daugiau...
 • Akcija „Maltiečių sriuba 2017“

  Malt1

  Gruodžio 13 d. akcija „Maltiečių sriuba 2017“ vyko Prienuose per Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę. Miesto gyventojus ir svečius Jaunieji maltiečiai vaišino dviejų rūšių sriuba, kurią išvirė O. Pinkeviečienės individuali įmonė. Už akcijos metu surinktas lėšas Prienų miesto senoliams bus išdalinta 350 porcijų sriubos. Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios prasmingos akcijos.

  Skaityti daugiau...
 • „Ąžuolo“ progimnazijos komanda futbolo zoninėse varžybose

  zoninės

  Gruodžio 8 d. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko 2017 – 2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų gimusių 2004 metais ir jaunesnių futbolo 5×5 zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komanda ir Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos komanda. Druskininkų savivaldybės ir Alytaus rajono komandos neatvyko. Pirmąją vietą iškovojo Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos vaikinų komanda, antrąją vietą užėmė Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos vaikinų komanda.

  Skaityti daugiau...