• Savanorystė saugo viltį – geri darbai paliečia širdį

  20171014_123733

  Atėjęs ruduo jau spalvina medžių lapus ir žvarbus vėjas vis dažniau glosto skruostus. Tačiau Jaunųjų maltiečių širdys pilnos jaukios šilumos. Jaunųjų maltiečių himno žodžiai“ Savanorystė saugo viltį – geri darbai paliečia širdį“  tapo šio savaitgalio moto ir kvietė visos Lietuvos jaunimą susivienyti geriems darbams. Spalio 14 – 15 dieną visus maltiečius suvienijo acija –  gerųjų darbų savaitgalis. Akcijoje galima buvo dalyvauti dviem būdais: vykdyti gerus darbus savo mieste arba vykti

  Skaityti daugiau...
 • Prienų „Ąžuolo“ progimnazija pradeda naują Erasmus+ projektą

  20171002_120310_resized (1)

             Mokslo metų pradžioje Švietimo mainų paramos fondas skyrė finansavimą naujam Erasmus + KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektui „Y.E.A.H.“ – „Young Europeans – Active & Healthy“ (YEAH- Jauni Europiečiai: aktyvūs ir sveiki). Projektas bus vykdomas kartu su mokyklomis partnerėmis iš Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Latvijos ir Rumunijos šalių. Projekto veiklomis ketinama atkreipti dalyvaujančių šalių mokinių, darbuotojų ir vietos bendruomenių dėmesį į sporto, fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos svarbą.

  Skaityti daugiau...
 • Džiaugiamės ir didžiuojamės progimnazijos mokytojomis

  IMG_0526

  Spalio 5-oji Tarptautinė mokytojų diena. Prienų rajono savivaldybės pedagogai rinkosi į šventę Prienų „Ąžuolo“  progimnazijoje. Jiems buvo skirti sveikinimai, gražūs žodžiai, linkėjimai ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solisto Liudo Mikalausko koncertas. Šventę organizavo Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyrius. Susirinkusius mokytojus sveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas. Keturiolika rajono mokytojų ir mokyklų vadovų buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėkomis ir vardiniais rašikliais.

  Skaityti daugiau...
 • Progimnazijos Jaunieji Maltiečiai pasveikino Globos namų gyventojus su Senjorų diena

  20170929_114028

  Meilė ir gerumas yra vienintelis turtas, kuris dalijamas didėja (B. Ferero) Rugsėjo 30 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos Jaunieji Maltiečiai kartu su savo mokytojomis ir vadovėmis pasveikino Globos namų gyventojus su Senjorų diena. Kartu su sveikinimais ir dovanėlėmis, mokiniai padovanojo šiltą, nuoširdų koncertą, kuriame skambėjo gražiausios eilės, jausmingos dainos, linksmi lietuvių liaudies žaidimai ir šokiai.

  Skaityti daugiau...
 • Europos kalbų diena Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje

  20170926_132317

  Rugsėjo 26 d. švenčiame Europos kalbų dieną. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą Europos, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Rugsėjo 26 d. Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai dalyvavo veiklose, skirtose Europos kalbų dienai paminėti. Ryte mokyklos fojė grojo Europos šalių muzika, buvo rodomos skaidrės Europos kalbų dienai.  Pradinių klasių mokiniai analizavo Europos žemėlapį, diskutavo, kodėl  neužtenka kalbėti tik viena kalba, dalinosi kelionių

  Skaityti daugiau...
 • Akcija „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“

  1

  Rugsėjo 27 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos Jaunieji Maltiečiai ir jų mokytojos užbaigė šių metų akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ ir išdalino mokyklinių kanceliarinių priemonių paketus 30-čiai mokyklos mokinių iš daugiavaikių bei stokojančių šeimų. Dėkojame Prienų savivaldybei bei Prienų  miesto gyventojams, kurie prisijungė prie šios akcijos.

  Skaityti daugiau...
 • II-asis RESPUBLIKINIS CHORŲ FESTIVALIS „DAINUOKIME DRAUGE“

  DSCF7309

  Rugsėjo 23 dienos popietę rudenėjantis Birštonas suskambo nuo vaikiškų dainų ir juoko. Čia vyko II- asis respublikinis chorų festivalis „Dainuokime drauge“. Į Birštono meno mokyklos organizuotą festivalį atvyko Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ 2 klasės, Garliavos muzikos mokyklos, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Birštono meno mokyklos jaunučių chorai kartu su savo vadovėmis. Kiekvienas choras padainavo savo pasiruoštą kūrinį, o festivalio pabaigoje susijungė į jungtinį chorą ir klausytojams

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame rūšiuoti elektronines atliekas

  Mes-rūšiuojam

                   Praėjusiais mokslo metais, dalyvaudami projekte „Mes rūšiuojame“  surinkome 29 taškus, kuriuos pavertė eurais. Todėl rugsėjo mėnesį turėjome galimybę už sukauptus taškus užsisakyti prekių, išsirinkome du kamuolius. Džiaugiamės, kad buvome aktyvūs praėjusiais mokslo metais Dėkojame tiems, kurie ir šiais mokslo metais pradėjo rinkti panaudotus elementus. Panaudotus elementus neškite į Informacinį centrą. Įsijunkime visi!

  Skaityti daugiau...
 • Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ tęsia savo veiklą

  ???????????????????????????????

              Rugsėjo 19d. Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje svečiavosi labdaros ir paramos fondo “Švieskime vaikus” savanorė, kuri rajono bibliotekoms dovanojo lietuvių autorių vaikiškų knygų rinkinius. Rinkinį sudaro 18 lietuvių autorių knygelės. Pagrindinis labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ tikslas – skaitantys vaikai. Kviečiame mokyklos bibliotekos skaitytojus apsilankyti bibliotekoje, kurioje rasite šias knygeles.

  Skaityti daugiau...
 • Švenčiame mokyklos gimtadienį

  21268257_1419422541498416_566107352_o

  Dalinamės akimirkomis iš progimnazijos gimtadienio.

  Skaityti daugiau...