Muzikos festivalis ,,Pasidirbau aš dūdelę“

Balandžio 11d. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių rajoninis instrumentinės muzikos festivalis ,,Pasidirbau aš dūdelę“. Festivalyje dalyvavo net 11 kolektyvų. Mūsų mokyklą atstovavo taip pat didelis būrys mokinių. Tai antros klasės mokinių instrumentinis ansamblis ,,Sukutis“. Mokinius paruošė mokytoja Alma Liutkienė. Mokiniai atliko instrumentinę pjesę ,,Ak ak ak“. Antrų klasių mokinių fleitų ansamblis atliko kūrinį ,,Boogies“. Juos paruošė mokytoja Lina Suchorukovienė. Trečios klasės mokinių fleitų ansamblis atliko kūrinį ,,Figaro“. Mokinius taip pat paruošė mokytoja Lina Suchorukovienė. Ketvirtos klasės mokinių instrumentinis ansamblis atliko pavasarišką kūrinį ,,Gegutė ir asilas.“ Juos paruošė mokytoja Ina Radzevičienė. Mokiniai ne tik atliko puikius kūrinius, bet ir daugiau sužinojo apie fleitos atsiradimo istoriją, mokėsi mankštinti rankų pirštus, nes tvirtų rankų pirštų grojant su fleitomis ar dūdelėmis labai reikia. Po pasirodymų visi kolektyvai atliko bendrą, jau festivalio himnu tapusią dainą. Na, o po šaunaus koncerto visų laukė gardus vaišių stalas.

Dėkojame organizatoriams už bendrystę, svetingumą ir instrumentinės muzikos puoselėjimą.

Mokytoja Ina Radzevičienė