Projektas „Sveikatiada“

„Sveikatiados“ iniciatyva yra tęstinė, ja siekiama ilgalaikių rezultatų moksleivių sveikos gyvensenos ugdyme. Tai bendra valstybinių institucijų, socialiai atsakingo verslo bei nevyriausybinių organizacijų iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklų bendruomenėse. Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius vaikams patrauklioms priemonėmis: žaidynėmis, viktorinomis, konkursais, mankštomis, šokiais bei kita netradicine interaktyvia veikla pamokose, pertraukų metu ir po pamokų. „Sveikatiados“ tikslas – ugdyti vaikų ir jų šeimų sveiką gyvenseną.

Prienų „ĄŽUOLO“ progimnazija 2019-09-13 pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Všį „Tikra mityba“ dėl „Sveikatiada“ projekto veiklų įgyvendinimo. Pagal šią sutartį progimnazijoje paskirtas atstovas – biologijos mokytoja J.Bakienė („Sveikatiados“ ambasadorius) kaip kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais.

Kodėl verta dalyvauti „Sveikatiadoje“?

„Sveikatiada“ vadovaujasi šūkiu – sveikai gyventi yra smagu! Organizuojamos masinės mankštos, šokiai, pusryčių fiestos, vaisių ir daržovių mitingai, žinių, olimpiados ir kiti įvairūs konkursai. Įdomių renginių metu moksleiviai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir sužino aktualios ir naudingos informacijos apie sveikatingumą.

Išbandę „Sveikatiados“ idėjas, vaikai patys susidomi sveika gyvensena ir turi daugiau motyvacijos gyventi sveikai. Taigi ši programa – tai kartu ir puikus bendradarbis mokytojams įgyvendinant Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą Sveikatos ugdymo bendrąją programą.

Kaip prisijungti?

Kiekvienas mokytojas užsiregistruoja per internetinį puslapį www.sveikatiada.lt ir į savo el. paštą iš organizatorių gauna naujausias naujienas ir idėjas renginiams. Su mokykla pasirašom bendradarbiavimo sutartis.

Daugiau informacijos rasite: http://sveikatiada.lt/

Progimnazijos veiklos projekto metu „Sveikatiada“: