• Savanorystė saugo viltį – geri darbai paliečia širdį

  20171014_123733

  Atėjęs ruduo jau spalvina medžių lapus ir žvarbus vėjas vis dažniau glosto skruostus. Tačiau Jaunųjų maltiečių širdys pilnos jaukios šilumos. Jaunųjų maltiečių himno žodžiai“ Savanorystė saugo viltį – geri darbai paliečia širdį“  tapo šio savaitgalio moto ir kvietė visos Lietuvos jaunimą susivienyti geriems darbams. Spalio 14 – 15 dieną visus maltiečius suvienijo acija –  gerųjų darbų savaitgalis. Akcijoje galima buvo dalyvauti dviem būdais: vykdyti gerus darbus savo mieste arba vykti

  Skaityti daugiau...
 • Prienų „Ąžuolo“ progimnazija pradeda naują Erasmus+ projektą

  20171002_120310_resized (1)

             Mokslo metų pradžioje Švietimo mainų paramos fondas skyrė finansavimą naujam Erasmus + KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektui „Y.E.A.H.“ – „Young Europeans – Active & Healthy“ (YEAH- Jauni Europiečiai: aktyvūs ir sveiki). Projektas bus vykdomas kartu su mokyklomis partnerėmis iš Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Latvijos ir Rumunijos šalių. Projekto veiklomis ketinama atkreipti dalyvaujančių šalių mokinių, darbuotojų ir vietos bendruomenių dėmesį į sporto, fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos svarbą.

  Skaityti daugiau...
 • Džiaugiamės ir didžiuojamės progimnazijos mokytojomis

  IMG_0526

  Spalio 5-oji Tarptautinė mokytojų diena. Prienų rajono savivaldybės pedagogai rinkosi į šventę Prienų „Ąžuolo“  progimnazijoje. Jiems buvo skirti sveikinimai, gražūs žodžiai, linkėjimai ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solisto Liudo Mikalausko koncertas. Šventę organizavo Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyrius. Susirinkusius mokytojus sveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas. Keturiolika rajono mokytojų ir mokyklų vadovų buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėkomis ir vardiniais rašikliais.

  Skaityti daugiau...
 • Progimnazijos Jaunieji Maltiečiai pasveikino Globos namų gyventojus su Senjorų diena

  20170929_114028

  Meilė ir gerumas yra vienintelis turtas, kuris dalijamas didėja (B. Ferero) Rugsėjo 30 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos Jaunieji Maltiečiai kartu su savo mokytojomis ir vadovėmis pasveikino Globos namų gyventojus su Senjorų diena. Kartu su sveikinimais ir dovanėlėmis, mokiniai padovanojo šiltą, nuoširdų koncertą, kuriame skambėjo gražiausios eilės, jausmingos dainos, linksmi lietuvių liaudies žaidimai ir šokiai.

  Skaityti daugiau...