Savanorystė saugo viltį – geri darbai paliečia širdį

Atėjęs ruduo jau spalvina medžių lapus ir žvarbus vėjas vis dažniau glosto skruostus. Tačiau Jaunųjų maltiečių širdys pilnos jaukios šilumos.
Jaunųjų maltiečių himno žodžiai“ Savanorystė saugo viltį – geri darbai paliečia širdį“  tapo šio savaitgalio moto ir kvietė visos Lietuvos jaunimą susivienyti geriems darbams. Spalio 14 – 15 dieną visus maltiečius suvienijo acija –  gerųjų darbų savaitgalis. Akcijoje galima buvo dalyvauti dviem būdais: vykdyti gerus darbus savo mieste arba vykti atvykti į Klaipėdą , kur rinkosi  Jaunieji maltiečiai iš visos Lietuvos.
Mes, Prienų Jaunieji Maltiečiai, kartu su mokytojomis Edita Juciene, Laimute Šukiene, Lina Suchorukoviene,  nutarėme savo gerus darbus paskirti Prienams. Jau antri metai palaikome nuoširdžią draugystę su Prienų globos namais ir jų gyventojais: spalio pradžioje sveikinome su Tarptautine Senjorų diena, kitų apsilankymų metu padedame tvarkyti biblioteką, aplinką, gaminti rankdarbius. Artėjant lapkričio 1 – ajai – mirusiųjų paminėjimo dienai, pasisiūlėme padėti sutvarkyti Prienų kapinaitėse esančius anapilin išėjusiųjų Prienų globos namų    gyventojų kapus. Jų ten yra per trys šimtai.
Gerųjų darbų savaitgalis suvienijo Jaunuosius Maltiečius ir vyresnius MOPT savanorius. Nors oras nebuvo palankus, nuolat lynojo, bet nusiteikimo padirbėti neišsklaidė.  Sutvarkėme nemažą dalį kapų, kurių daugumos jau niekas nebelanko, kurie jau nebeturi savo artimųjų.
Ačiū  visiems, kurie dalyvavo šioje akcijoje. Juk gerų darbų niekada nebūna per daug.

Lina Suchorukovienė