Ekskursija į Ventės Ragą

Ankstyvą spalio 15 d. rytą 8b klasės mokiniai vyko į ekskursiją. Jos metu aplankėme D. Poškos Baublių muziejų -tai pirmasis senienų muziejus Lietuvoje. 1812 m. muziejų įrengė ir išskaptavo ąžuolo kamiene žemaičių bajoras, istorikas ir rašytojas Dionizas Poška. Ąžuolas pramintas Baubliu.  Ši pravardė turi daug legendų, bet, mums nutarus, geriausia buvo, kad ąžuolo ridenimo procese vyrai labai baubė.

Po to keliavome į Ventės ragą, kur dalyvavove edukacijoje apie paukščių žiedavimą. Teko patiems pamatyti, kaip yra žieduojami paukščiai, išgirdome įdomių pasakojimų apie paukščius, jų keliones į tolimas šalis. Lipome į Ventės rago švyturį, aplankėme paukščių muziejų ir pasimėgavom jūros ošimu. Pavargę, bet pilni įspūdžių sugrįžome namo.

8b klasės mokinė Justė R.

v2 v1