Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. mokykloje minėta Tarptautinė tolerancijos diena. Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Iš esmės, tolerancija yra leidimas mums būti savimi ir gyventi taip, kaip norime. Šios dienos paminėjimui, kasmet, pasiūlomas vis kitoks simbolis. 2021 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos miestas.

Progimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis, pasipuošė savo klases nameliais, kuriuose atsispindėjo tolerancija, draugystė, palinkėjimai draugui, pakantumas ir kt. Tolerancijos nameliai visų mūsų gražių, draugiškų minčių pagalba susijungė į progimnazijos Tolerancijos miestą.

Socialinės pedagogės: Ieva Mikušauskienė ir Eglė Zaščiurinskienė