Ilgalaikis integruotas projektas „Tau Lietuva“

2022 m. sausio 12 d. – kovo 10 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje buvo įgyvendinamas integruotas projektas pradinio ir priešmokyklinio ugdymo  mokiniams „Tau Lietuva“. Projektą pradėjome Sausio 13-os dienos paminėjimu. Visi maži ir dideli prisidėjome prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 val. languose sužibo atminimo žvakelės, klasėse diskutavome apie laisvę, aptarėme Sausio 13-osios įvykius. Priešmokyklinio ugdymo mokiniai dalyvavo integruotose edukacinėse veiklose „Ne sniegenos ant sniego“. Projekto metu mokiniai gilino istorines žinias, rengė pranešimus, plakatus, mokykla pasipuošė meniniais mokinių darbeliais, skirtais Lietuvai, vyko integruotos pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamokos. 1-4 klasėse vyko raiškaus žodžio konkursas „Tau Lietuva“. Geriausi klasių skaitovai savo eiles Lietuvai skyrė baigiamojoje projekto šventėje, 4 patys geriausi 3-4 klasių mokiniai dalyvavo rajono 3-4 klasių mokinių raiškaus žodžio konkurse Revuonos pagrindinėje mokykloje. Kovo 10 dieną organizavome baigiamąją projekto šventę. Mokiniai Lietuvai skyrė gražiausias eiles, dainas ir šokius.

Daina Kandrotienė