„Dievui, Tėvynei, Artimui“

Spalio mėn. 21–22 dienomis Prienų raj. Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko Prienų skautų tunto sueiga „Dievui, Tėvynei, Artimui“. Į sueigą susirinko skautai iš Birštono, Prienų ir Išlaužo. Jaunesnieji skautai dalyvavo skautoramose, kurias vedė vyresnieji skautai. Jose susipažino su kelio ženklais, mokėsi surasti išėjimą iš labirinto, lavino savo pastabumo įgūdžius, žaisdami „Kimo“ žaidimą. Skautai dalyvavo protmūšyje, kurį organizavo patyrę skautai ir kandidatai į patyrusius skautus. Užsiėmimų metu skautai susipažino su slaptaraščiu, jo iššifravimu ir skaitymu. Vakare prie skautiško laužo dainavo dainas, žaidė žaidimus. Masinio naktinio žaidimo metu ieškojo priešininkų komandos vėliavos. Smagu, kad sueigų metu galime pasimokyti vieniems iš kitų, perduoti savo žinias ir patirtį. Dirbdami ir organizuodami veiklas jaunesniesiems skautams, vyresnieji skautai susipažįsta su savanorystės veiklomis.   Sueigos suburia skautus bendrai veiklai, bendram tikslui pasiekti. Atsiranda galimybė bendrauti  įvairaus amžiaus skautams.

Skautų būrelio vadovė

Alma Liutkienė