Kalėdinė labdaros mugė

Gruodžio 15 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje nušurmuliavo Kalėdinė labdaros mugė. Tai kasmetinė maltiečių ir mokyklos bendruomenės organizuojama akcija iš renginių ciklo „Pasidalinkime gerumu“. Pats akcijos pavadinimas kviečia dalintis, nes pasidalintas gerumas didėja ir auga. Kilnus  tikslas – padėti išgyventi vargstantiems senoliams. Vaikai, kurie nuo pat mažumės mokomi pagalvoti apie kitą, padėti, dalintis, turės širdyje atjautos ir senoliui, ir neįgaliam ar ne taip sėkmingai gyvenančiam žmogui… Gera, kad visi kartu kuriame vaikų ateitį gerumo pagrindais. Ačiū pradinių klasių mokytojoms, kurios savo pilietišku  ir įkvepiančiu pavyzdžiu skatina mokinius dalintis, moko atjausti ir suprasti! Ačiū visiems, kurie savo rankomis kūrė kalėdinius darbelius, prekiavo ir dalinosi! Jūsų dėka Prienų maltiečių lankomų senelių sriubai surinkome 673 eurus.

Ačiū sveikuolių klubui „Versmenė“ už surinktas aukas (110 eurų) ir už šiltą palaikymą.

Ačiū visiems, kurie savo gerumu įprasminote šv. Kalėdų laukimą

Lina Suchorukovienė