Besmegenių sąskrydis

Vasario 10 dieną progimnazijoje vyko besmegenių sąskrydis. Deleguoti atstovai arba gausios grupės atvyko iš visų priešmokyklinio ir pradinio ugdymo regionų. Dauguma atvykusiųjų laikėsi kvietime nurodyto aprangos kodo – až. (antrinės žaliavos – tai buityje ar komercinėje veikloje panaudoto popieriaus, stiklo, plastmasės ir metalo likučiai, kuriuos perdirbus gaminami nauji produktai.) Sąskrydžio dalyviai diskutavo apie draugišką aplinkai vartojimą, apie aplinkos taršos mažinimą. Visi pritarė minčiai, kad atsakingo vartotojo įpročius svarbu ugdyti nuo mažens. Besmegeniai džiaugėsi ir stebėjosi mokinių , tėvų, mokytojų išmone ir originaliais sprendimais. Juk buvo kuriama iš antrinių žaliavų! Sąskrydžio dalyviai išsiskirstė vieni kitiems linkėdami sėkmingos kelionės į plastiko, popieriaus, metalo, stiklo konteinerius!