Edukacija „Kaip gyveni? – Gerai!/ Kaip tu jauties?- Laimingas!”

Smalsūs , išradingi , aktyvūs „Ąžuolo“  progimnazijos penktokai lankėsi Just. Marcinkevičiaus  viešojoje bibliotekoje vaikų literatūros  skyriaus  darbuotojų surengtoje edukacijoje „Kaip gyveni? – Gerai!/ Kaip tu jauties?- Laimingas!” Edukacija skirta komunikavimo įgūdžiams lavinti ir patyčių prevencijai. Jos metu vyko diskusijos, skambėjo M. Mikutavičiaus daina “Pasveikinkit vieni kitus”, kuriai pritarėme visi kartu, klausėmės  Manto Bartuševičiaus interviu , metodininkė  D. Bredlienė  skaitė ištrauką iš knygos “Prašau, liaukitės iš manęs tyčiotis…”, mokiniai susipažino ir su kitomis knygomis, kurios ugdo  ne tik skaitymo, bet ir komunikavimo įgūdžius. Bet įdomiausia edukacinės- netradicinės  pamokos dalis  -“Laimės barometras”, kur visi galėjo pasimatuoti savo laimės pojūčius, o suskaičiavus rezultatus , visi tapo dar laimingesni ir daug šypsojosi.

Mokytoja – Edita Valatkienė