Amatų diena

Kovo 2 dieną mokykloje šurmuliavo Amatų ir šokių mugė. 5-8 klasių mokiniai susipažino  ir išbandė įvairius amatus. Jie liejo žvakes, gamino muilus, gėles, apyrankes iš vilnos ir karoliukų, iš šiaudelių rišo sodus, skrebinimo ir karpinių būdu kūrė atvirukus, lipdė molio ir modelino gaminius, susipažino su drožyba. Senuosius Lietuvos amatus prisiminti ir išbandyti padėjo svečiai,  Prienų krašto amatininkai drožėjas skulptorius Algimantas Sakalauskas ir tautodailininkas Alvydas Antanavičius. Mokiniai mokėsi lietuvių liaudies šokių ir mielai juos šoko.

Renginys suteikė daugiau galimybių mokinių saviraiškai. Galbūt kažkam iš jų tokios veiklos išbandymas taps ne tik trumpalaikiu laisvalaikio praleidimo būdu, bet ir mėgstamu hobiu ar gyvenimo, verslo keliu.

Pavaduotoja ugdymui G. Tautvydienė