Projektas „Žemė – mūsų namai“

Kovo 20 – 24 dienomis Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Žemė – mūsų namai“. Projekto tikslas buvo atkreipti mokinių dėmesį į gamtosaugines problemas, ugdyti jų kūrybiškumą, sąmoningumą, atsakingą požiūrį į save ir gamtą. Šio projekto metu mokiniai domėjosi, diskutavo apie ekologines problemas, šiukšlių rūšiavimo įtaką gamtai. Stebėdami atbundančią gamtą, mokiniai sėjo prieskonines žoleles, jas prižiūrėjo, stebėjo, kaip jos auga ir, žinoma, ragavo. Apibendrindami turimą ir gautą informaciją mokiniai parengė plakatus, kuriuos papildė savo sukurtais eilėraščiais, mįslėmis, gamtos pamėgdžiojimais ir pasakomis. Pažvelgus į mokinių kurtus darbus darosi aišku, kad norint išsaugoti žemę reikia pradėti nuo savęs, čia ir dabar!