„Gražios raidės – dailus raštas“

Balandžio mėn. 21 d. progimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas „Gražios raidės – dailus raštas“.  Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Šiais metais konkurse dalyvavo 50 pradinių klasių mokinių iš Prienų rajono mokyklų. Konkurso pradžioje dalyvius pasveikino „Ąžuolo“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Grigaliūnienė. Vėliau dalyviai žiūrėjo 4b klasės lėlių teatro vaidinimą „Baltoji skruzdėlytė“ (mok. Rima Lyberienė. Konkursui prasidėjus mokiniai buvo supažindinti su konkurso reikalavimais ir gavo tekstus, kuriuos turėjo nurašyti. Atliktus darbus vertino Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija: Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Angelė Mickienė, progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Grigaliūnienė, progimnazijos spec. pedagogė Gitana Rutkauskienė, Prienų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Danguolė Damijonaitytė, mokytoja metodininkė Rima Juodsnukienė, mokytoja metodininkė Diana Mikulevičienė. Vertindama konkursui pateiktus darbus komisija atsižvelgė į teksto išdėstymą, rašto aiškumą, taisyklingumą ir tolygumą, darbo estetiką ir atidumą. Smagu, kad tarp dvylikos konkurso laureatų buvo 6 mūsų progimnazijos pradinukai. Laureatai buvo apdovanoti garbės raštais ir atminimo dovanėlėmis, kurias finansavo ir įteikė Prienų rajono  savivaldybės tarybos narė Angelė Mickienė.

Konkurso organizatorės mokytojos metodininkės

Diana Mikulevičienė ir Alma Liutkienė