Skautų Pavasario šventė „Šimtmečiai prie Šešupės“

Balandžio mėn. 22 d. progimnazijos skautų būrelio nariai dalyvavo respublikinėje skautų Pavasario šventėje „Šimtmečiai prie Šešupės“, kuri vyko Marijampolėje. Į šventę suvažiavo skautai iš visos Lietuvos. Šventė prasidėjo visų dalyvių šventine eisena į Marijampolės mieto centrinę aikštę, kurioje vyko šventės atidarymo rikiuotė. Visus dalyvius pasveikino Lietuvos respublikos prezidentas Gitanas Nausėda. Po pasveikinimo ir raportų skautai dalyvavo programoje pagal amžiaus grupes. Mūsų būrelio nariams, vaikščiojant pagal duotą planą ir susipažįstant su Marijampolės miestu, reikėjo surasti kuo daugiau iš 35 MALONNY paveikslų, nupieštų ant miesto pastatų sienų. Suradus paveikslą, teko atlikti įvairias užduotis: pabandyti tapti nepastebimais, nufotografuoti kuo žaismingesnę savo grupelės nuotrauką, nuotrauką su išraiškingomis emocijomis, pastatyti ledkalnį iš grupelės narių, suformuoti medį paukščiams iš rankų ir daug kitų užduočių. Ačiū skautėms Godai Sodaitytei ir Gabrielei Grigaitei, kurios padėjo orientuotis mieste,  Dijai Degutytei už užfiksuotas ir šventės organizatoriams išsiųstas užduočių atlikimo nuotraukas.

Šventė baigėsi linksmu grupės „Black Biceps“.

Alma Liutkienė

Skautų būrelio vadovė