Edukacija „Atkurkime mišką“

Pavasarį prabunda gamta, saulė šildo vis labiau. Žmonės tvarkosi aplinką, sėja daržoves, sodina vaismedžius. Balandžio 20 dieną Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 4 d klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Atkurkime mišką“. Mokiniai vyko į Mieleišupio miške esantį kirtimą. Ten susitiko su Lietuvos valstybinių miškų urėdijos Prienų padalinio  atstovais, kurie mokiniams papasakojo apie miško svarbą ir naudą žmonėms. Vėliau mokiniai išklausė informaciją, kaip teisingai reikia sodinti medžius, kokie įrankiai reikalingi. Pasiskirstę poromis kibo į darbus. Darbas vyko sklandžiai, mokinius lydėjo geros emocijos ir dainos. Po prasmingo darbo miško apsuptyje mokiniai vaišinosi užkandžiais ir džiaugėsi prisidėję prie Lietuvos miškų atkūrimo.