Estafečių varžybos „Greiti ir vikrūs“

Gegužės 11 d. progimnazijos 3 – 4 klasių mokinių komanda ( Urtė Labutytė 3a kl., Deimantė Akelaitytė 4c kl., Augustė Barštytė 4a kl., Alina Bohochova 4b kl., Viltė Vitunskaitė 4d kl., Lukas Romanovas 4c kl., Nojus Romanovas 4d kl., Aidas Riliškis 4d kl., Dovydas Šiugždinis 4a kl., Emilis Adomaitis 4d kl.) dalyvavo rajoninėse 2 – 4 klasių mokinių estafečių varžybose „Greiti ir vikrūs“. Mokiniai rungėsi su dar aštuoniomis įvairių rajono mokyklų komandomis. Greiti ir vikrūs ąžuoliečiai puikiai atliko visas 6 varžybų rungtis ir iškovojo I- ąją vietą bei teisę kitais mokslo metais progimnazijose organizuoti tokias pat varžybas. Komanda buvo apdovanota pereinamąja taure, diplomais, atminimo dovanėlėmis ir saldžiuoju prizu.