2023-06-01 Išvyka į Latviją

Ankstyvą pirmosios vasaros dienos rytą 6A ir 7 B klasės mokiniai išvyko į Latviją. Čia mokiniai aplankė mažuoju Versaliu vadinamus Rundalės rūmus – gražiausią baroko ir rokoko architektūros ansamblį. Rūmuose buvo galima pasižvalgyti po hercogų apartamentus, susipažinti su jų buitimi. Pasivaikščiojome prancūziško parko takeliais. Sekantis kelionės tikslas – didysis Kemerų raistas. Kemerų raisto takas leidžia susipažinti su sunkiai pasiekiama samanų, pušelių, akivarų, gailių karalyste. Raistas turi du takus – mažąjį (1,5 km) ir didįjį (3,5 km). Suprantama, kad pasirinkome žygiuoti didžiuoju taku, nes tik ten atsiveria pačios paslaptingiausios raisto paslaptys. Ir galiausiai aplankėme Jūrmalą – didžiausią Baltijos šalių kurortinį miestą. Patrepsėjome nuostabiu kvarcinio smėlio paplūdimiu, stebėjome, kaip sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Vakarop patraukėme namo, pilni įspūdžių ir geros nuotaikos. Ačiū mokytojai – Ž. Masiulionei ir padėjėjai – V. Jurkėnienei už pagalbą kelionės metu.

Mokytoja Jurgita Bakienė