Tyrėjų diena

Birželis, tuoj prasidės atostogos, tačiau iki jų dar keletas dienų. Kaip ir pernai metais, taip ir šiais, mokiniai buvo pakviesti į „Tyrėjų dieną“. Jos metu mokiniai sudalyvavo viktorinoje „Mokslo žinių beieškant“. Viktorinos metu mokiniai atsakinėjo į 25 pateiktus klausimus (pagal klases), iš biologijos, fizikos, chemijos, gamtos ir žmogaus, istorijos, geografijos ir matematikos dalykų. Buvo pateikti testiniai klausimai su vienu teisingu atsakymu. Atsakymus mokiniai žymėjo paruoštose lapuose. Atsakius į visus klausimus, kiekvienos klasės auklėtoja juos ištaisė ir atrinko tik vienos grupelės darbą, kurios rezultatas buvo geriausias ir pateikė renginio organizatorei – J. Bakienei, kuri palyginus visų klasių rezultatus išrašė diplomus ir padėkos raštus. Diplomus gavo: 5b, 6b, 7c ir d, 8a klasės mokiniai, visi kiti buvo apdovanoti padėkos raštais. Antras dienos etapas – „Kūrybinės dirbtuvės“. Šios dalies metu mokiniai dirbo su mokytojais dalykininkais, ir turėjo iš gamtinės medžiagos sukurti to mokomojo dalyko simbolį – pvz. biologijos, anglų k., matematikos. Mokiniams už jų pastangas viktorinos ir kūrybinių dirbtuvių metu buvo padovanotas, mokslo populiarinimo komandos (N2) pasirodymas, kurio metu mokiniai per trumpus spektaklius galėjo pamatyti kaip atrandami įvairūs mokslo laimėjimai.

J. Bakienė