Mokymai Florencijoje

Liepos 3-8 d. „Ąžuolo“ progimnazijos atstovai, kartu su kitų rajono mokyklų vadovais, turėjo nuostabią galimybę kelti kvalifikaciją, gilinti savo žinias bei praktinius įgūdžius Florencijoje, Italijoje 30 val. mokymuose „Sėkmingo projekto rašymas savo mokyklai“ finansuojamuose iš Europos Sąjungos „Erasmus+” KA1 programos bendrojo ugdymo darbuotojų mobilumo projekto. Projekto mokymų tikslas – paskatinti ir įgalinti mokyklų vadovus, mokytojus rengti tarptautinius projektus, finansuojamus iš Europos sąjungos „Erasmus+” programos. Kursų dalyviai buvo išsamiai supažindinti su „Erasmus+“ projektų rengimo reikalavimais, pagrindiniais Europos politiką ir vystymąsi reglamentuojančiais dokumentais, politikos prioritetais, vertybėmis, turėjo galimybę praktinėse veiklose įtvirtinti projekto rengimo įgūdžius, atsižvelgdami į projekto problemos identifikavimui, struktūrai, tikslams ir uždaviniams, veiklų planavimui, biudžeto sudarymui, rezultatų pateikimui ir sklaidai taikytinus reikalavimus.

Šie kursai suteikė daug „Erasmus+” projektų rengime pritaikomų teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kuriuos panaudosime artimiausiu metu.  Daug neišdildomų įspūdžių paliko ir pati Florencija, jos įspūdingas istorinis ir kultūrinis paveldas, prie kurio mokymų dalyviai turėjo galimybę prisiliesti laisvu nuo mokymų metu.

Daiva Kleizaitė