LIETUVOS JAUNŲJŲ MATEMATIKŲ KONKURSAS „ŽIBURYS – POPULIARINKIME MATEMATIKĄ“

Lapkričio 30 dieną mūsų mokyklos 12 aštuntokų dalyvavo respublikiniame jaunųjų matematikų konkurse ,,Žiburys – populiarinkime matematiką“. Šio konkurso tikslai buvo: populiarinti matematiką kaip vieną iš pagrindinių dalykų, lavinančių mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus; ugdyti sveiką konkurenciją, bendravimą ir bendradarbiavimą;  motyvuoti mokinius domėtis tiksliaisiais mokslais; tobulinti savarankiško mąstymo, sprendžiant sudėtingus uždavinius, įgūdžius.

Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais.

Ema Berulytė 8d kl. ( mokyt. V. Grigonienė) – I vieta

Aurėja Juškaitė 8d kl. (mokyt. V. Grigonienė) – II vieta

Benas Žukauskas 8c kl. ( mokyt. V. Grigonienė)– II vieta

Ugnė Grigonytė 8c kl. ( mokyt. V. Grigonienė) – III vieta

Henrikas Matukaitis 8d kl. ( mokyt. V. Grigonienė) – III vieta

Per sėkmę į sudėtingumą! Sėkmę patyrę mokiniai įgauna pasitikėjimo. Jiems natūraliai kyla noras gauti sunkesnę užduotį.

,,Matematika yra toks rimtas dalykas, kad reikėtų nepraleisti progos paversti jį įdomiu.“ Blezas Paskalis – prancūzų matematikas, fizikas ir filosofas.

Matematikos mokytoja  Violeta Grigonienė