Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada

Gruodžio 9 d. mūsų mokyklos mokiniai lydimi matematikos mokytojų Violetos Grigonienės ir Romutės Stonkuvienės dalyvavo jau devintoje  5-8 kl. NMA organizuotoje matematikos olimpiadoje, kuri vyko Kauno technologijos universitete. Olimpiadoje dalyvavo 6 aštuntokai: Armandas Starinskas, Ema Berulytė, Ugnė  Grigonytė, Henrikas Matukaitis, Benas Žukauskas, Modestas Juškevičius, 3 septintokai: Gustė Baranauskaitė, Kajus Linauskas, Liudas Ališauskas ir 3 šeštokai: Laurynas Balkūnas, Lėja Pikčiūtė ir Danielė Švirinaitė. Patikrinome savo žinias spręsdami uždavinius, kurie reikalavo išradingumo ir inovatyvumo.

Gerai laiką praleido ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, kadangi turėjo galimybę sudalyvauti jiems skirtame seminare ,,Motyvacijos mokytis matematikos stiprinimas“.  Kaip dalyvavusią mokinę, mane labiausiai sužavėjo studentų savanorių rūpestingumas, KTU atmosfera ir užduotys, kurios įrodė, jog matematika – ne tik formulės ir tikslumas, bet kūrybingumas ir problemų sprendimas. Džiaugiuosi, kad gauname galimybes išbandyti save.

Patirtimi dalinasi Ugnė Grigonytė 8c kl.