Padėkos paštas

Dėkingumo niekada nebūna per daug, nes dėkingumo kupinas žmogus yra nuoširdus , jautrus, atviras , jo širdis visada pilna gerumo ir stebuklingų žodžių.

Toks PADĖKOS PAŠTAS, tikybos mokytojos Linos Skurdelienės ir lietuvių k. mokytojos Editos Valatkienės iniciatyva,  istorijos mokytojo Povilo Veterio pagalba ,  veikė ir Prienų „Ąžuolo „ progimnazijoje, kur  5-8 klasių mokiniai  turėjo galimybę  padėkoti visiems mokyklos darbuotojams, kurie jais rūpinasi, paguodžia, supranta, nuramina, pasako gerą žodį ,padrąsina, moko , sudomina pamokoje, palepina skaniu maistu… . Paštas sėkmingai startavo. Sulaukta tikrai gražių ir nuoširdumu spinduliuojančių  padėkos laiškelių, kurie  nuostabių pagalbininkių dėka pasiekė adresatus.

Idėjų galima turėti, bet be pagalbininkų įgyvendinti jas būtų sunku.

Asmeniškai už   visokeriopą  pagalbą noriu padėkoti 6 klasės mokinukėms :Gabijai Blekaitytei, Ievai Jasukaitytei, Radvilei Grigaitei   , Danielei Švirinaitei, Ievai Kreivėnaitei. Jūs nuostabios!!!