Skautų sueiga

Vasario 15-16 dienomis Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko Prienų skautų tunto sueiga, skirta Vasario 16-ajai atminti. Į sueigą susirinko 60 skautų iš Prienų, Birštono ir Išlaužo.Sueigos metu skautai dalyvavo skautiškuose užsiėmimuose – skautoramose, kurių metu pagal amžiaus grupes sprendė kryžiažodžius, pasitikrino ir praplėtė savo žinias apie Lietuvą, jos istoriją.Kol skautai ir patyrę skautai savo jėgas išbandė viktorinoje, jaunesnieji skautai lankstė geltonus, žalius ir raudonus laivelius, iš kurių sudėliojo trispalvę.Vakaro laužo metu buvo organizuotas „Talentų vakaras“, kurio metu skautai galėjo parodyti, kokį talentą turi. Dalyviai dainavo, deklamavo eilėraščius, grojo pianinu, gitara, demonstravo madas, šoko. Pasirodymus lydėjo skautų šūkiai ir dainos. Vakaro organizatoriai dalyvius apdovanojo padėkomis, diplomais ir atminimo dovanėlėmis.Pasidalinę sueigos metu patirtais įspūdžiais, sudalyvavę uždarymo rikiuotėje, pilni naujų patirčių skautai išsiskirstė, pažadėję susirinkti į bendrą pavasarinę sueigą.

Skautų būrelio vadovė

Alma Liutkienė