Raiškaus žodžio konkursas „Tau Lietuva“

Kovo 15d. Prienų ,,Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis 3-4 klasių mokinių raiškaus žodžio ,,Tau, Lietuva!” konkursas. Gražiausias eiles skyrė mokiniai iš viso rajono mokyklų. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų Prienų ,,Ąžuolo“ 3-4 klasių mokyklinį konkursą laimėję mokiniai. Tai 3b kl. mokinė Jogailė Einikaitė, 3c kl. mokinys Tauras Saladžius,  4c kl. mokinės Kamilė Baranauskaitė ir Adriana Paltanavičiūtė. Mokinius ruošė mokytojos: Lija Laimutė Vaitulevičienė, Rima Juodsnukienė ir Ina Radzevičienė.

Džiaugiamės gražiu renginiu, gautomis padėkomis ir dovanomis! Smagu dalyvauti ir augti drauge su visais, puoselėti tą gražų lietuvišką žodį ir meilę gimtajai kalbai.

Mokytoja Ina Radzevičienė